RZS / Bóle Stawów - Przyczyny

RZS / Bóle Stawów - Prawdziwe PrzyczynyW tym miejscu chciałbym powiedzieć Ci w bardzo uproszczonej formie całkowitą prawdę i prawdziwą przyczynę reumatoidalnego zapalenie stawów i niemal każdej innej choroby.

Informacje te, przekazywane są w dosłownie każdej publikacji na temat zdrowego żywienia, oczyszczania organizmu, medycyny naturalnej itp., a ponadto zostały one również sprawdzone przeze mnie, gdyż usuwając z ciała tę właśnie przyczynę, o której zaraz Ci powiem - wyleczyłem swoją chorobę, a pierwsze efekty były widoczne już po miesiącu ! ;-)

Nawet pani Lidia Szadkowska w swojej każdej książce o tym mówi, a jeśli wyleczyła RZS, to niewątpliwie wie, o czym mówi. Jeśli nie czytałeś/aś jeszcze historii pani Lidii Szadkowskiej, zapoznaj się z nią w pierwszej kolejności na tej podstronie. Pamiętaj - jeśli chcesz coś osiągnąć, znajdź osobę, która już to osiągnęła, a następnie naśladuj ją. Zawsze kieruj się tą zasadą.

Ok, bez owijania w bawełnę. W końcu im szybciej uda Ci się wyleczyć RZS, tym dłużej będziesz cieszyć się zdrowym życiem, a nie wiem ile masz lat.


Co jest przyczyną reumatoidalnego zapalenia stawów oraz jakiejkolwiek innej, nawet niezwykle ciężkiej choroby ?


Jeden wyraz czytelniku - TOKSYNY

Prawdziwą przyczyną niemalże wszystkich chorób jest zatoksycznienie organizmu na skutek niewłaściwego oraz przesadnego odżywiania się.

Już Ci to tłumaczę.

Toksyny to inaczej trucizny, które nagromadziły się w Twoim ciele przez wszystkie lata. Jeśli jesteś logicznie myślącym człowiekiem (a za takiego Cię uważam) to wiesz doskonale, że w dzisiejszych czasach ludzie mają nadmiar pokarmu, niż kilka tysięcy lat temu, kiedy ktoś raz na 3 dni upolował sobie jakąś zwierzynę w lesie.

Oczywiście nadmiar to jedno, ale jakość obecnego pokarmu to drugie. W ogromnym skrócie - dziś niemalże wszystko spożywamy wysoko przetworzone, a jemy bardzo mało produktów w czystej, naturalnej postaci jak kasze, ryże brązowe, czy warzywa. Wystarczy choćby spojrzeć jak wysoki indeks glikemiczny na produkt, który codziennie bierzesz do ust. Jeśli jesz większość z wysokim indeksem (50+), to wiedz, że Ci szkodzi, bo przeważnie im wyższy IG, tym produkt został bardziej przetworzony.

Tak więc, po tych wszystkich latach, niestrawione resztki pokarmu zamieniają się w Twoim jelicie w tzw. kamienie kałowe. Jeśli masz lat 40+ możesz mieć takich kamieni nawet ok 15 kg. Dlatego też, ludzie, którzy podejmują się oczyszczania organizmu, chudną czasem kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilogramów w niemal natychmiastowym tempie.

Pomyśl teraz, co dzieje się z tymi kamieniami kałowymi w Twoim jelicie przez wszystkie lata w temp. ciała, czyli ok 36 stopni ? Gniją, wytwarzają się z nich substancje rakotwórcze, toksyny itp. Rozchodzą się one z kolei po całym Twoim ciele razem z krwią, i między innymi osiadają się w stawach, powodując stany zapalne, bóle stawów itp.

Jeśli się ich nie pozbędziesz to ciągle będą przebywać w Twoim organizmie i go zatruwać. Przez kolejne dni, miesiące i lata ! W zależności od tego czy przyjmujesz leki, jak się odżywiasz i jaki styl życia prowadzisz, toksyn może być tak ogromna ilość, że nie chcesz o tym słyszeć.

Mało tego, brak aktywności ruchowej w połączeniu właśnie z lekami konwencjonalnymi, które wytwarzają masę skutków ubocznych, powoduje, że Twój organizm jest jeszcze w gorszej sytuacji, mówiąc delikatnie.

Jakie mogą by skutki, jeśli nie oczyścisz swojego organizmu z toksycznych związków ?

Skutkami mogą być chociażby nawet kolejne schorzenia takie jak np.: wrzody żołądka, osteoporoza, szpik kostny czy też toksyczne uszkodzenie wątroby, które mogą pojawić się z czasem.

Wiedz również, że takie zatrucie organizmu prowadzi nawet często do przedwczesnej śmierci.

Naprawdę zależy mi na tym, by ludzie w końcu to zrozumieli. Część moich znajomych już to zrozumiała. Dziś cieszą się pełnym zdrowiem i w ogóle nie chodzą do lekarzy, powtarzam - w ogóle. Ja tak samo.

Myślę, że dałem Ci sporo do zrozumienia tym artykułem i będziesz zagłębiać się w To wszystko jeszcze głębiej. Teraz, kiedy znasz przyczyny swojej i jakiejkolwiek innej "nieuleczalnej" choroby na tej kuli ziemskiej, możesz przejść do podstrony, gdzie piszę jak oczyścić swój organizm i w końcu wyleczyć reumatoidalne zapalenie stawów.